Siyah Beyaz Fotokopi Makinalar Renkli Fotokopi Makinalar Renkli Lazer Yazıcılar Siyah Beyaz Lazer Yazıcılar Sarf Malzemeler İkinci El Fotokopi Makinaları İkinci El Lazer Yazıcılar Fotokopi Makinası Toner Dolum Lazer Yazıcı Toner Dolum Kiralık Fotokopi Makinaları kampanya ( yeni) kampanya ( yeni)

(Fotokopi cihazini satin almaya gerek yok  )

kopyalama merkezimiz açıldı ....sahabiye mahallesi öğretmenevi önü ......

renkli ve siyah beyaz  seri çekimlerde hizmetinizdeyiz

 • Bölgede renkli ve siyah beyaz fotokopi cihazlarının tüm masraflarını üstlenerek kopyabaşı sistemde kiralık olarak kuruyoruz.  Detaylı bilgi için aşağıdaki numaralardan bilgi alabilirsiniz sorularınızı genellikle telefon aracılıgı ile bekliyoruz..

  BİLAL GÜLCÜOĞLU 0532 736 38 67

  SEYİT ŞİMŞEK          0544 864 60 64  

   aralık  2015 itibari ile  sizlere sharp marka RENKLİ VE SİYAH BEYAZ fotokopi cihazlarının sarf malzeme ve teknık desteğini sunabilmenın mutluluğu içerisindeyiz 

 • HP 12 A 
  HP 35 A
  HP 36 A
  HP 85A MUADİL VE DOLUM YAPILABİLEN TONERLER KDV DAHİL 45 TLFotoğraf
   

 

Olivettilerde çok uygun fiyatlar,vade farksız taksit imkanı... 2Yıl ücretsiz yerinde bakım hizmeti ve daha fazlası... Kampaylarımızın detayları hakkında bilgi almak için bizi arayın!!!

 

Ofisiniz için veya şirketiniz için ihtiyacınız olan tek şey doğru çözümle bir Olivetti sahibi olmak...Hemen bize ulaşın ihtiyacınız olan ürüne 
 ADÖRT BÜRO MAKİNELERİ farkıyla çok uygun koşullarda sahip olun

 

ADÖRT BÜRO LTD ŞTİ. OLARAK  FOTOKOPİ MAKİNALARI SATIŞ VE KİRALMADA 2004 YILINDA KURULMUŞ BİR FİRMAYIZ 13.YILIMIZI KUTLUYORUZ.

BÖLGEDE OLİVETTİ -DEVELOP -MURATEC SHARP BAYİLİKLERİNİ TEMSİL ETMEKTEYİZ